Asmeninis pašto ženklas

dziugas

Nuolat ieškote dar neatrastų būdų pranešti apie Jums svarbų įvykį ar reprezentuoti savo verslą? O galbūt šiuo metu dairotės unikalios dovanos sau, kolektyvui ar verslo partneriams? Kviečiame įsigyti unikalų suvenyrą, dovaną – asmeninį pašto ženklą. 

Sąlygos ir kainos

Svarbu!

  • Pašto ženklo nominali vertė 0,39 €. Kadangi mažiausias pašto tarifas šiuo metu yra 0,49 €, tad siunčiant šalia šio ženklo būtina priklijuoti papildomą pašto ženklą už 0,10 € arba kitą ženklą, atitinkantį pasirinktą tarifą;
  • Pagaminsime per 3 mėnesius ar greičiau;
  • Užsisakyti galite nuo 50 A4 lapų su pašto ženklais;
  • Vienas lapas tai 20 pašto ženklų.
Reikalavimai Lietuvos pašto leidžiamiems asmeniniams pašto ženklams
  • Pašto ženkle yra speciali rėmeliu fiksuota vieta, kurioje gali būti dedama informacija, pageidaujama matyti asmeniniai pašto ženkle: heraldikos objektai, tekstas, piešinys, ornamentas, nuotrauka ar kt. Nustatytas rėmo dydis – 28 x 28 mm. Visuose ženkluose yra nurodyta nominalioji jo vertė nacionaline valiuta – 0,39 Eur (trisdešimt devyni euro centai) ir užrašas „Lietuva“. Viename ženklų lape gali būti naudojamas tik vienas pasirinktas atvaizdo variantas.
  • Asmeniniams pašto ženklams draudžiama naudoti vaizdus, kurie neatitinka visuomenės moralės ir etikos standartų, sukuria klaidingą ir apgaulingą žmogaus teisių, laisvių, vertybių vaizdinį ar įvaizdį, yra kitų autorių teisių objektai pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą ir nėra gautas rašytinis autoriaus leidimas. Be to, ženkle draudžiama naudoti kitus vaizdus, kurie yra laikomi draudžiamais ar įžeidžiančiais pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir Europos Sąjungos teisės aktus.
  • Vadovaujantis ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu Asmeniniai pašto ženklai, skirti gyviems asmenims įamžinti, neleidžiami.
  • Asmeninis pašto ženklas yra skirtas naudoti siuntimo paslaugoms Lietuvos Respublikos teritorijoje ar užsienyje.
  • Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už savo ir trečiųjų asmenų tinkamą asmeninio pašto ženklo naudojimą. Asmeninį pašto ženklą gaminti ir Lietuvoje leisti turi teisę tik Lietuvos paštas.
Gamybos kaina

Užsisakyti galite nuo 50 lapų. Vieno lapo kaina 30 eurų.

 

Užsisakykite asmeninių pašto ženklų

Susisiekime jau dabar el. paštu manozenklas@post.lt arba tel. 8 700 55 400.

Lietuvos įmonių asmeniniai pašto ženklai