Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

IT sistemų analitikas (-ė)


Kviečiame prie Informacinių sistemų vystymo skyriaus prisijungti analitiką, kuris domisi inovacijomis, naujausiomis technologijomis ir turi motyvacijos jas pritaikyti kartu su komanda. Naujas komandos narys prisijungtų prie komandos, kuri atsakinga už pagrindinę IT sistemą – duomenų apdorojimą, konfigūraciją, integraciją tarp vidinių bei išorinių sistemų, integracijas su automatizuota įranga.

Stengiamės sukurti darbo aplinką, kuri grindžiama pasitikėjimu, dideliu atsakomybės jausmu, parama vienas kitam, augimu ir, svarbiausia, teigiama nuotaika.

IT sistemų analitikas (-ė)

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Siekiant užtikrinti, kad akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją. Išsamiau apie tai ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą: www.lietuvospastas.lt/privatumo-pranesimas.

AB Lietuvos paštas užtikrina lygias galimybes nediskriminuojant dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Jei tai Tu, kandidatuok

Siųsti cv
Buvo naudinga? Dalinkitės: