Jašiūnų paštas – jau naujose patalpose

2020-05-15

Gegužės 15 dieną duris atvėrė atnaujintas Jašiūnų paštas, Šalčininkų rajone. Nuo šiol klientai bus aptarnaujami adresu M. Balinskio g 2.

Jašiūnų paštas atnaujintas pagal naują modernią koncepciją, kuri ne tik suteikia patogumo klientams, bet ir žymiai pagerina pašto darbuotojų darbo sąlygas. Maždaug 49 kvad. metrų ploto skyriuje veikia 2 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi laukimo salė, skyrius pritaikytas žmonėms su negalia, įrengta savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Į pašto modernizavimą investuota apie 24 tūkst. Eur.

Tai jau 39 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius. Skyrių atnaujinimas yra dalis didelių pokyčių, kuriuos atlieka Lietuvos paštas siekdamas tapti modernia – šiandienines pašto paslaugas atitinkančia įmone.

DĖMESIO. Nors karantinas švelnėja, jeigu tik įmanoma, prašoma atsisakyti ėjimo į pašto skyrių. Jeigu visgi yra neatidėliotinų priežasčių ateiti, prašome laikytis sveikatos saugumą užtikrinančių taisyklių: didesnio nei 1 metras atstumo nuo kitų pašto kliento ir darbuotojų; jeigu tuo metu visi klientų aptarnavimo langeliai užimti arba bus paskelbta pertrauka, kurios metu dezinfekuojamos patalpos, maloniai prašoma palaukti pašto išorėje. Dėkojame už supratingumą.

Buvo naudinga? Dalinkitės: